i mogę szczerze powiedzieć, że jeszcze nie rozczarowało moich kubków smakowych.

To nie jest kac, nie jesteś pod pogodą ani nie masz do czynienia z niskim poziomem cukru we krwi, a wczoraj wczoraj masz osiem godzin snu. Więc co daje? Są szanse, że masz do czynienia z niewielką mgłą mózgu, stosunkowo powszechnym uczuciem, którego doświadczają ludzie, czasem bez jasnego katalizatora.

„Mgła mózgowa jest terminem używanym do opisania poczucia, że ​​nie jest w stanie myśleć tak ostro i wyraźnie, jak przyzwyczajony”, mówi Samantha Cassetty, Rd. „Czasami ludzie mówią, że czują się rozmyte lub pochmurno, i może to być powiązane z menopauzą i menopauzą”. To powiedziawszy, Cassetty dodaje, że mgła mózgowa często istnieje przy braku jakiejkolwiek znanej przyczyny.

„Mgła mózgowa nie jest chorobą, ale raczej objawem”, mówi Keri Gans, RDN. „Może być wiele czynników, takich jak brak snu skinatrin ulotka, zbyt dużo snu, depresja, niektóre leki lub choroby, odwodnienie lub dieta.”

Powiązane historie Moja rodzina ma połączenia powiększające się w każdy weekend, w którym obejmujemy wszystko i wszystko. W zależności od tego, kto może zadzwonić, rozmawiamy o naszym życiu, o tym, jak radzimy sobie z pandemią oraz naszymi zainteresowaniami, filmami i hobby kwarantanną. Kiedy moje siostry i ja prowadzimy rozmowę, zawsze mówimy o pielęgnacji skóry – których produkty używamy i jakie nowe techniki robią różnicę – jak nasi bracia przewracają oczami. Nasz czat grupowy „The Girls Room” jest pełen artykułów i zaleceń produktu. To nasza własna mała Biblia Beauty i cyfrowa odzwierciedlenie tego, jak byliśmy odkąd, odkąd byliśmy dziećmi.

Dorastając w przeważnie białych instytucjach i dzielnicach, moja rodzina i dalsza rodzina były prawie jedynymi innymi czarnymi ludźmi, z którymi wchodziłem w interakcje, i byli moją inspiracją do wszystkiego. Jako czarna kobieta w świecie, w którym kultura głównego nurtu jest tak podyktowana eurocentrycznymi standardami piękna, widziałem moje siostry jako wzór do naśladowania dla pewności siebie. Ich rytuały stały się moje i powstrzymały mnie od poczucia wyobcowania w świecie piękna, co tak często ignoruje czarne kobiety i wyłącza je. W domu znaczyliśmy. W domu nasze pytania i obawy nie zostały zignorowane.

zaczęło się po prostu. Gdy po raz pierwszy moja starsza siostra powiedziała mi sekret kosmetyków, czułem się, jakbym był w zupełnie nowym świecie. Po każdym prysznicu oblepałem swoje ciało balsamem z masłem kakaowym, ale zakończyłem dzień suchą skórą. Jak mogłem to zrobić, zastanawiałem się? Jak mogłem być gładki i złoty przez cały dzień? Moja siostra wpuściła mnie w sekret. Wyciągnęła butelkę balsamu dla niemowląt i kazała mi nałożyć ją na mokrą skórę natychmiast po prysznice, a następnie założył balsam. Tak, podwoiło to długość mojego rytuału, ale od tego czasu nie oglądałem się za siebie. Odtąd moja siostra stała się zaufanym autorytetem na temat świata. Ale w tym czasie byłem zbyt młody, aby zdać sobie sprawę, o ile więcej dałaby mi niż napiwek o nawilżaniu.

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Przeglądaj sklep

Czy jest lepszy sposób na upamiętnienie swojego sukcesu w kuchni w tym Święto Dziękczynienia niż nagradzając się większą liczbą gadżetów kuchennych? W końcu kolejna runda wakacji jest tuż za rogiem i będziesz potrzebować nowych narzędzi, aby (ponownie) zaimponować swojej rodzinie – lub nawet chwyć prezenty zniżkie dla bliskich.

When You W tym roku może nie kupować ofert w Czarny piątek, istnieje wiele marek oferujących mnóstwo świetnych ofert online, szczególnie jeśli chodzi o akcesoria kulinarne. Załóż więc buty do chodzenia, usytuuj przy stojącym biurku i przygotuj wirtualny wózek, aby dodać najlepsze oferty kuchenne w Czarny piątek na naczyniach kuchennych i innych towarach od największych sprzedawców detalicznych. Przewijaj najlepsze oferty kuchenne w Czarny piątek z Amazon, Best Buy, Breville i innych.

Aby uzyskać więcej ofert w Czarny piątek i Cybernetyczne oferty, sprawdź nasze wyselekcjonowane centrum sprzedaży i zakup Wszystkie główne zniżki w tym sezonie świątecznym.

Target

Jeśli chodzi o różnorodność w znacznych zniżkach w kuchni, nie będziesz rozczarowany Target. Sprzedawca oferuje szeroki wybór małych urządzeń kuchennych z Dash, Cuinisart i Breville Cookware, żeby wymienić tylko kilka.

Nasze typy:

Sodastream Terra Sparkling Water Maker – 60,00 $

Pierwotnie 99,99 USD, teraz 59,99 USD

Jeśli jesteś typem osoby, która lubi oddawać się gazowanej wody w restauracji, możesz mieć ją w domu. Ten mikser wodny sodasteam zamienia zwykłą wodę w 60 litrów pyszności gazowanej, abyś mógł mieć. Wszystko, co musisz zrobić, podłącz go, napełnij butelkę z wodą i pozwól maszynie zrobić swoją magię.

Kup teraz Hamilton Beach Digital-Cyfr-Crisp Air Fry Toaster piekarnik-80,00 $

Pierwotnie 109,99 USD, teraz 79,99 USD <$ <$ /P>

Wokół rynku pływają wiele pieców tosterowych, ale ten może wziąć ciasto pod względem wszechstronności i przystępności cenowej. Jest wyposażony w sześć różnych ustawień gotowania i zawiera metalowy koszyk do smażenia powietrza, jedną patelnię, jeden stojak na zokartość i kilka akcesoriów rotisserie. Nic nie smakuje lepiej niż świeże i aromatyczne warzywa, które sam dorastałeś-i masz sobie z tym pobierz. Przy niewielkim przygotowaniu z łatwością będziesz cieszyć się domowymi zbiorami. Sadzenie jednych z najłatwiejszych warzyw do uprawy jest niczym krótkim.

Ziół ogrody są łatwe do skonfigurowania, a zbierając tylko trochę na raz, znajdziesz świeże zioła na kuchnię przez cały sezon. Są idealne na małe przestrzenie, takie jak balkony, pokłady lub patio. Ogrodnictwo oferuje wiele korzyści. Po pierwsze, możesz spalić poważne kalorie, jeśli włożysz ciężką pracę i będziesz zajęty. „I docenisz jedzenie, które jesz więcej, ponieważ je dorastałeś, a także wiesz, że są zdrowsze”, mówi Ryan Smith, ekspert ds. Ogrodni i właściciel organicznej kontroli szkodników i zarządzania chwastami.

Plus, ogrodnictwo może być zabawną i kojącą aktywnością w przestrzeni samoopieki i leczenia, więc ciesz się jego efektami kathartic, a także pysznymi, smacznymi przepisami, które możesz zrobić z nowymi nowymi warzywami.

Czego potrzebujesz

idź z zestawem startowym. „Nie ma wykopu, narzędzi, żadnych drogich zaworów kontrolnych ani urządzeń zapobiegających przepływowi wstecznym”, mówi Gordon. Możesz sadzić wszędzie, bez względu na odległość do źródła wody. Wskazówka? Pojemniki są znacznie wygodniejsze dla uprawy warzyw niż tradycyjne łóżka ogrodowe. „Ogrodnictwo kontenerowe to popularny sposób na uprawę świeżych produktów bez konieczności dużego łóżka ogrodowego”, mówi Kelly Gordon, ekspert ds. Ogrodni w Daisy Rain Garden Systems. „Obsługa brudu i pieleienie jest znacznie łatwiejsze w ciasnych przestrzeniach, a zbieranie warzyw jest również łatwe.”

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Przeglądaj sklep

w tym sezonie na narty i snowboard. Podczas gdy wielu z nas chętnie wsiada na zbocza, nasze spodnie śnieżne są trochę zmęczone. Dla niektórych sezon po sezonie zużycia i noszenia pozostawił nasze śliniaki na krawędzi załamania. Inni mogą być na rynku swojej pierwszej pary. Bez względu na rozumowanie (lub na poziomie narciarskim) dotarłeś do właściwego miejsca-przeszukiwaliśmy Internet w poszukiwaniu najlepszych spodni dla kobiet w każdym budżecie. Niezależnie od tego, czy jest to twój pierwszy raz na Bunny Hill, czy na 10. roku Alpine Touring, mamy ochronę.

W tym artykule

 • 01 od 100 do 250 USD
 • 02 od 250 do 450 USD
 • 03 od 450 do 600 USD

Najlepsze spodnie śnieżne dla kobiet przy każdym budżecie

od 100 do 250 USD North Face, Izolowana wolność spodni – 169,00 $

Za niedrogie, ciepłe i wodoodporne spodnie śnieżne, nie można się pomylić z izolowanymi wolnością spodni z północnej twarzy. Są izolowane na zimne, zaśnieżone przejażdżki na wyciągu krzesełkowym, ale zapewniają wystarczającą wentylację, w której najbardziej jej potrzebujesz (więc rzeczy nie będą bagienne). Są również krótko i długie, więc jeśli jesteś kimś, kto stara się znaleźć Juuust, odpowiednie dopasowanie, sprawdź te trwałe spodnie.

Jakie recenzje mówią: „Te spodnie są niesamowite na nartach. Są tak wygodne, elastyczne i słodkie, że nosiłbym je w domu, gdybym mógł. Są bardzo lekkie, ale nie w tani sposób. Narciarstwo 8 godzin to proste, nie będziesz zimny raz ” – klient North Face

profesjonaliści

 • izolowane
 • Wodoodporny i Oddychający
 • Występuje w różnych długościach
 • Wewnętrzne otwory na ud. Przytulnie w biodrze/tyłku

Sklep teraz w połowie, Alessandra Pant – 225,00 $

Halfdays chodzi o modę i funkcję – coś, czego brakowało od lat od lat. Te izolowane spodnie zamieniają nieporęczny, workowate wygląd czegoś bardziej zwężonego (ale wciąż wystarczająco elastycznego, aby poruszać się z tobą na zboczach.)

Co mówią recenzje: „Uwielbiam spodni Alessandra. Wyglądają niesamowicie i poruszają się naprawdę dobrze na stokach. W naprawdę zimny dzień potrzebuję solidnej warstwy, aby utrzymać ciepło-moje poprzednie spodnie były nieco cieplejsze-ale dla mnie ulepszenie do spodni śnieżnych, które wyglądają świetnie i dobrze się poruszają, było całkowicie tego warte ”, klient.

Plus

 • Izolowany
 • Wodoodporny, nawet w szwach
 • Zrównoważone materiały z recyklingu
 • Regulowany pasek pasowy

Cons

 • Może być trochę przytulnie, więc rozmiar
 • Sprzedaj się szybko!

Kupuj teraz Patagonia, izolowane spodni Snowbelle – 199,00 $

Te spodnie Patagonia to kolejny najlepszy wybór na narty i snowboard. Wodoodporna skorupa 2L odsuwa śnieg, podczas gdy izolacja termogreen z lekką, ale ogrzewaną, utrzymuje ciepło ciała, nawet jeśli jakoś się zmokniesz. Jeśli chodzi o funkcje, istnieje regulowana talia chwiejna wilgoć, która zapewni Ci komfort, wewnętrzne wentylatory uda i regulowane gaitery.

Jakie recenzje mówią: „Moje ulubione spodnie narciarskie do tej pory, uwielbiam, że mam zamek błyskawiczny Oddychające sekcje i są wystarczająco długie! Miałem wiele spodni narciarskich, które są zbyt krótkie, a te idealne. Świetny wybór kolorów również ” – Patagonia Client

Plusy

 • Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu
 • Lekko izolowane
 • Wodoodporny i oddychający
 • Wewnętrzne otwory wentylacyjne

Cons

 • Niektórzy recenzenci wspominają, że spodnie działają duże, szczególnie wokół talii

Kupuj teraz historie powiązane Nie wszystkie kaszmirowe są równie luksusowe-lub przyjazne dla środowiska. Ale to nie znaczy, że będziesz musiał wydać fortunę, aby natychmiast ulepszyć swoją garderobę.

Kaszmirowy jest wykonany z włosów kóz żyjących na pustyni Gobi, która rozciąga się między północnymi Chinami a Mongolią. Włosy z podkładu są używane do odzieży kaszmiru, co oznacza, że ​​pracownicy muszą czesać brzuch kóz, gdy topią się, aby zbierać włosy, a następnie ręcznie oddzielić włosy podkładu z płaszcza. Jednak kozy tkwi tylko raz w roku, a ponieważ używany jest tylko podkład, potrzeba około czterech kóz, aby zrobić jeden sweter. Cały proces tworzenia swetra kaszmiru oznacza, że ​​od kozła po szafę może wymagać poważnej gotówki, aby wyglądać i czuć się dobrze.

Jednak garstka marek znalazła sposób na sprzedaż towarów kaszmirowych pod adresem Bardziej osiągalny punkt cenowy przy jednoczesnym postępowaniu z zrównoważonymi praktykami biznesowymi. Kaszmir jest inwestycją; Kupuj ekologiczne przedmioty z kaszmiru poniżej, wiedząc, że w zeszłym sezonie po sezonie.

Ekologiczny kaszmirowy kaszmir poniżej 200 USD

1. Sukienka Gobi Flare Hem, 199 USD

Ta klejnotna sukienka z żebrową kaszmirową kaszmirową sukienkę. To marka własna mongolska, która od prawie 40 lat łączy tradycyjne korzenie z nowoczesnymi innowacjami i technologią. Marka jest członkiem Sustainable Fibre Alliance i pracuje nad produkcją przyjaznych dla środowiska kaszmiru, jednocześnie zachowując źródła utrzymania społeczności herdingowych. Ta sukienka jest również dostępna w czerni, białej, taupe i lili.

Kup teraz: Gobi Flare Hem Dress, 199 $ Powiązane historie Dzień po tym, jak zacząłem czytać przywiązane-głęboko nurkowana analiza w tym, jak ludzie z różnymi stylami przywiązania podchodzą do relacji-moja aplikacja współistniejąca służyła mi horoskop nosowy: zacząłbym czytać książkę, która ostatecznie zmieniłaby moje życie . I choć prognozy współ-gwiazdy dla mnie nie zawsze są prawdziwe, ten z pewnością trafił do domu. To dlatego, że gdy tylko skończyłem kilka pierwszych stron, poczułem się zainspirowany, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mój niespokojny styl przywiązania może się wzmocnić, a nie narażać mojego życia randkowego.

Jako odświeżenie stylów przywiązania pochodzą one z teorii przywiązania dorosłych, która rozkłada sposób, w jaki odnosimy się do innych na trzy rodzaje przywiązania: bezpieczne, niespokojne i unikające. (Unikanie obejmuje dwie podkategorie: lękawce i lekceważącego unikającego.) Wpadam na kategorię niespokojną, co w zasadzie oznacza, że ​​korzystam z regularnego zapewnienia, że ​​moje różne relacje są w zdrowym stanie. Niestety dla moich romantycznych zajęć z niepokojem przywiązani ludzie mają tendencję do skłaniania się do unikających zawodników, a unikającymi zawodnikami często mają problemy z ustaleniem intymności. Tak więc wynikowa sytuacja często ma efekt oleju i wody, że nie wtopili się w żaden stan spójności.

Powiązane historie Opatrunki na sałatkę handlowca Joe są bardzo niedoceniane. Śmiało, zachwycaj się gnocchi kalafiorowym i wszystkim oprócz przypraw bajgla. Po prostu skończę w przejściu sałaty, śpiewając pochwały szlafroku Trader Joe’s Green Goddess, który – trut na nazwa – wszystko od makaronu po sałatki po pieczone warzywa smakują jak niebo.

Odkąd wydałem 4 $ na wielofunkcyjny dressing na ostatnią wycieczkę na zakupy, schodzę ją po wszystkim, co jest jadalne. I mogę szczerze powiedzieć, że nie rozczarowało to jeszcze moich kubków smakowych. Jeśli nie wierzysz w jego wszechstronność, oto cztery przepisy, które powinieneś spróbować.

4 sposoby użycia zielonej bogini Trader Joe’s Green Goddess na prawie wszystkim

1. Zielona bogini Sałatka z makaronem

Wszystko to jest zielone: ​​zielona fasola, jarmuż i sos zielonej bogini. Jeśli jesteś na rynku nowego dania z makaronem z jednym garnkiem, danie dla Ciebie.

Powiązane historie Dla osób o tłustej skórze może to być śliskie nachylenie, powiedzmy, znaleźć odpowiedni podkład. Z jednej strony znalezienie formuły, która może zmniejszyć blask i pokryć skazy indukowane przez sebum, bez prowokowania nowych lub sprawienia, by skóra wyglądała na zręcznie poszukiwanie igły w stogu siana. Ale z drugiej strony żyjemy w naprawdę chwalebnym boomie makijażu, który ma mieć cechy godne pielęgnacji skóry. Więc hej, wszystko jest możliwe.

Chociaż prawdą jest, że osoby o tłustej skórze muszą być wyjątkowo szczególne na temat produktów, które codziennie obłoki, istnieją wiele nowych opcji, aby skóra nie rozpłakał się za każdym razem, gdy wyrzucasz fundament. Twoja formuła powinna być wystarczająco matowa, aby zmniejszyć połysk, ale nie tak ciężki, aby powodować zmęczenie, zatkanie lub inne zagrożenia. Musi być również w stanie przeciwstawić się gładkom olejowym, które grożą stopieniem faktycznej twarzy – szczególnie w miarę zbliżania się najbardziej pocanego pora roku. Jeśli jesteś wśród tych, którzy starają się znaleźć odpowiedni produkt, aby służyć jako baza makijażu, spróbuj wybrać z tych 12 fundamentów poniżej.